Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

LED AYDINLATMALAR

Yükleniyor...

Elektrik ve Aydınlatma Malzemeleri

Elektrik ve aydınlatma malzemeleri, yaşadığınız ve vakit geçirdiğiniz alanın enerjisi; dekorasyonu için önem taşımaktadır. Doğru elektrik ve aydınlatma malzemeleri ile sağlığınızı dahi olumlu yönde etkileyebilirsiniz.
Uyuyacağınız alandaki ışığın doğru seçimi ile uyku kalitenizi arttırarak daha verimli bir uyku uyuyabilirsiniz. Yine öğrenciler için de ışığın doğal ışığa benzer yakınlıkta olması derse daha iyi konsantre olmalarını sağlamakta ve dikkat dağınıklığını engellemektedir. Aydınlatma malzemeleri genel olarak üç seçenekte toplanmaktadır. Bunlar:
  1. Genel ortam aydınlatması: Direkt olarak bulunduğu alanı aydınlatır.
  2. Vurgu aydınlatması: Çoğunlukla bir ürüne veya odak noktasına dikkat çekmek, görsellik katmak için kullanılmakta olan spor lambalar ve şerit ledlerdir.
  3. Aydınlatma araçları: Adından da anlaşılacağı üzere belli bir noktayı aydınlatmak için kullanılır. Yakın mesafedeki ilgilenilen durumun ince detaylarının farkına varabilmek için tercih edilir. Örneğin çizim yaparken, yemek pişirirken veya kitap okurken faydalanılabilir.
Elektrik ve aydınlatma malzemeleri genel olarak ledler, spotlar, işlevsel abajurlar ve ampuller gibi ürünlerden oluşmaktadır. Dekorasyonunuza ve ortamınıza uyum sağlayacak, doğru işleve sahip ürünü ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz.

Dekorasyon söz konusu olduğu için bu saydığımız elektrik ve aydınlatma malzemelerinin birçok farklı tasarımı ve modeli bulunmaktadır. Birbirinden farklı modelleri keşfetmek için siz de hemen Aksoy Outlet üzerinden tasarımları inceleyebilirsiniz. Ayrıca Aksoy Outlet sitesi üzerinden beğendiğiniz ürüne uygun fiyatlarla online satış imkânı ile sahip olabilirsiniz.

Elektrik ve Aydınlatma Malzemeleri Fiyatları


Elektrik ve aydınlatma malzemeleri fiyatları tercih edilecek olan modele göre değişmektedir. Detaylı fiyat bilgisi için Aksoy Outlet sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

Elektrik ve Aydınlatma Malzemelerinin Dekorasyona Etkisi


Elektrik ve aydınlatma malzemeleri çeşitli yönleriyle dekorasyona etkide bulunmakta, katkı sağlamaktadır. Kullanılan elektrik ve aydınlatma malzemeleri kişisel ortamınıza bir renk katmakta ve zevkinizi alana yansıtmaktadır.
Lambaderler bu anlamda büyük etkiye sahiptir. Hem zarif görünüşü hem renk, tasarım ve boy seçeneği ile bulunduğu ortamda farklı bir ambiyans oluşturmaktadır. Lambaderlerin avantajlı olmasının başka bir nedeni ise boyunu bulunduğunuz ortama/odaya göre seçebiliyor olmanızdan kaynaklanır. Farklı uzunluklarda satılmakta olan lambaderlerin çoğunun ışık yönü de 360 derece dönecek şekilde tasarlanmaktadır. Böylelikle ışığı istediğiniz yöne çevirebilir, istediğiniz alanı aydınlatabilirsiniz. Aydınlatmayla birlikte dikkat çekerken şık bir görüntü oluşmasına da imkân tanırsınız.
 
Yükleniyor...