Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

İÇ VE DIŞ MEKAN ARMATÜRLERİ

Yükleniyor...

Aksoy Outlet Dış ve İç Mekan Armatürleri

İç ve Dış Mekan Armatürleri Nedir?


İç ve dış mekan armatürleri; solar aydınlatma, armatür, bahçe ve duvar aplikleridir. Armatür birden çok elektrikli ışık cihazının çalışması için lazım olan tüm gereçleri içinde bulunduran aydınlatma ünitesidir.
Armatürler ışık dağılımını kontrol ederken aynı zamanda ışık kaynağını ve diğer donanımların da gerekli korumasını sağlamaktadır. Armatür aydınlatmasında her bir kategoride oldukça fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. İhtiyaçlara göre farklı özellikteki ürünlerimiz sitemizde mevcuttur.

 Solar Aydınlatma: Güneş enerjisi sayesinde çalışan bir aydınlatma sistemidir. Solar lambaların sistemi güneşten aldığı enerjiyi depolayarak elektrik enerjisinden tasarruf eder ve elektriği kullanmadan çalışırlar. Bu yüzden de solar aydınlatma ürününün sık tercih edilmesi olağandır. Bataryalarında güneşten aldıkları enerjiyi biriktirirler ve aydınlattıkça bunu tüketirler.

Armatür:Aydınlatma armatürü; lamba, gövde veya muhafaza içerisine takıldığı zaman oluşan bütüne denilmektedir. Armatürler taşınabilir, sabit ve özel amaçlı şekilde ayrılmaktadır.

Gece ve masa lambaları taşınabilen armatür aydınlatma araçlarındandır. Sabit armatürlere ise avizeler, sokak lambaları örnek gösterilebilir. Ayrıca özel kullanım armatürler de acil çıkış aydınlatmaları, vurgu adyınlatmaları, güvenlik ve çakar lambalar gibi aydınlatma araçlarıdır. Bütün bu aydınlatma sistemlerine sitemizden sipariş vererek sahip olabilirsiniz.

Bahçe ve Duvar Aplikleri: Bahçe ve duvar aplikleri dekoratif açıdan da işlevsel açıdan da sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Bahçe aplikleri duvara sabitlenerek de kullanılabilmektedir.
Bunlar şık ve modern görünüşü ile trend olan ürünlerdendir. Bahçe aplikleri yalnızca bahçelerde değil teras ve balkonlarda da kullanılmaktadır.

Dekorasyon açısında oldukça estetik bir görünüşe sahip olan bu aplikler aydınlatmayla birlikte tasarım olarak da beğenilmektedir. Duvar aplikleri ise monte edilen bölgeyi aydınlatmaktadır. Işığın açısı ve yoğunluğu genel anlamıyla monte edildiği bölgede daha çoktur.  

İç ve dış mekan armatürleri sayesinde siz de ister evinizin ister ofisinizin içinde veya dışında aydınlatma sistemleriyle hem ortamınızı aydınlatabilir hem de tasarımlarla ortamınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Hayalinizdeki tüm ürünler aksoyoutlet.com adresinde! Siz de ihtiyacınız ve isteğiniz olan tüm ürünlere sitemizden ulaşabilir, hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.
Yükleniyor...